Canım Ailem Daha büyük görüntüle

Canım Ailem

19223

İdeal Kültür YayıncılıkISBN: 9786055729899
Basım Yılı:
Sayfa Sayısı: 345

20,00 TL

18,00 TL

-10%

(0 puan)
 

Bu kitap, âlemlerin Hz. Muhammed yüzü suyu hürmetine, Hz. Muhammed’in de ‘muhabbet-i ilahî’den yaratıldığı anlayışı ve Sevgili Peygamberimizin Habîbullah olduğu inancı ile kaleme alınmıştır. Bir sevgi ve muhabbet kitabıdır.

İslâm Hz. Muhammed’in hayatında yaşam bulmuştur. Tüm insanlar gibi Hz. Muhammed’in yaşantısıyla da aile çok önemli bir yer tutmaktadır. Ailenin temelinde ise sevgi vardır. Eşlerin birbirleriyle, çocuklarıyla ve anne babalarıyla ilişkileri sevgi temeli üzerine kurulur, gelişir.

Hayatın her aşamasında olduğu gibi ailede de eğer sevgi hâkim olursa cennete dönüşmektedir. Yani sevgi ile kurulan ve yaşatılan bir aile, bir ölçüde küçük bir dünya cennetidir.

Sevgiyi ve aile ilişkilerini konu edinen bu kitap, her şeyden önce sevginin anlaşılması ve yaşanması, özellikle de aile yuvasının öneminin anlaşılması ve ailede sevginin hâkim kılınması için, hazırlanmıştır. Bu nedenle ailenin bir ferdi olan, yediden-yetmişe hepimize hitap etmektedir.

Bu kitap, aile yaşamınızda size koçluk ve rehberlik etmek üzere hazırlanmış bir sevgi pratiği ve aile etkinliği kitabıdır. Tüm aile ortamlarında, ailenin tüm fertleri tarafından yararlanılabilecek, evinizde başucunuzdan, diğer ortamlarda çantanızdan eksik etmeyeceğiniz bir kitaptır.

ISBN9786055729899
Basım Yılı2017
Sayfa Sayısı345
Kitap DiliTürkçe
Yazar(lar)Mahmut Harmancı

Şuana kadar yorum yapılmamış

Yorum Yaz

Canım Ailem

Canım Ailem

Yorum Yaz

Yorumlar (0)

henüz yorum yapılmamış
Yorum yazın
 
Puan:
İsim:
Yorum: