AKADEMİSYEN YAYINEVİ ASKIDA KİTAP PROJESİ

Okuma kültürünü ve bilincini, fırsat eşitliği bağlamında aşılamak amacıyla, sosyal ve toplumsal sorumluluğumuz gereğince, askıda kitap projesini başlatmış bulunmaktayız.

Proje, Türk ve batı klasiklerini içerecek biçimde, tarafımızdan belirlenmiş olan 50 adet kitabın, ilgili ve ihtiyaç duyan kişilere gönderilmek üzere, askıya konulması esasına dayanmaktadır.

Projeye katılım, www.akademisyen.com web sayfasında yer alan  “Askıda Kitap” talep formunu doldurmak üzerine yapılandırılmıştır. Askıda kitap Listesi’nde yer alan 50 adet kitaptan kim talep ediyorsa, başvuru ve ihtiyaç önceliğine göre, ücretsiz olarak gönderilecektir. Böylece toplam 50 adet kitap, ilgili ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmış olacaktır.

Akademisyen kitabevi tarafından, her ay tekrarlanacak olan “Askıda Kitap” projesi, sosyal ve toplumsal sorumluluğumuz gereğince, ilgi gördüğü takdirde, senelerce sürdürülecektir.

Okuma kültürüne ve bilincine bir nebze katkı sağlayabilecek olmanın heyecanı içinde, ilgili ve duyarlı tüm çevrelere, saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.

 

Kanadı Kırık Melek’in Kanadına Takılanlar

Yazar: Rukiye Türeyen

Aralık 2018

Mustafa

Yılmaz Özdil

İngilizce ve Arapça dil öğrenimini içeren uzaktan eğitim paketi

AKADEMİSYEN YAYINEVİ ASKIDA KURS PROJESİ

Dil öğrenme kültürünü ve bilincini, fırsat eşitliği bağlamında aşılamak amacıyla, sosyal ve toplumsal sorumluluğumuz gereğince, askıda kurs projesini başlatmış bulunmaktayız.

Proje, İngilizce ve Arapça dil öğrenimini içerecek biçimde, uzaktan eğitim programı esasına göre hazırlanmıştır. Tarafımızdan temin edilmiş olan 50 saatlik, İngilizce ve Arapça dil öğrenme kurs programı, ilgili ve ihtiyaç duyan kişilere gönderilmek üzere askıya konulması esasına dayanmaktadır.

Projeye katılım, www.akademisyen.com web sayfasında yer alan “ Askıda İngilizce ve Arapça Kurs” talep formunu doldurmak üzerine yapılandırılmıştır. Askıda Kurs Listesi’nde yer alan İngilizce ve Arapça Dil Öğrenme Kursu, başvuru ve ihtiyaç önceliğine göre, ücretsiz olarak 50 kişiye gönderilecektir. Böylece, 50 adet dil kursu, ilgili ve ihtiyaç sahiplerine gönderilmiş olacaktır.

Akademisyen kitabevi tarafından, her ay tekrarlanacak olan “Askıda Dil Kursu” projesi, sosyal ve toplumsal sorumluluğumuz gereğince, ilgi gördüğü takdirde, senelerce sürdürülecektir.

Dil öğrenme kültürüne ve bilincine bir nebze katkı sağlayabilecek olmanın heyecanı içinde, ilgili ve duyarlı tüm çevrelere, saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.

BAŞVURU FORMU

Talep ettiğiniz yardım türü

BİZİ TAKİP EDİN

Bir sonraki kitap dağıtımından ve yeni kampanyalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

PROJEYE DESTEK VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Akademisyen Yayınevi tarafından organize edilen bu kampanyaya siz de bağışçı olarak destek vermek isterseniz aşağıdaki e-mail adresinden ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0533 731 44 60  –  info@akademisyen.com